Artykuły fryzjerskie, który sklep ?

Artykuły fryzjerskie, który sklep ?

Witam, otwieram swój salon fryzjerski i jak na razie jestem świeżakiem. Dlatego mam pytanie, gdzie zaopatrujecie się w artykuły fryzjerskie. Dajcie jakieś namiary. Z góry olbrzymie dzięki.

Złoty

Posty: 13

 
W tej hurtowni nabyłam trzy manekiny sklepowe. Są wysokiej jakości. Mam je już ponad rok i nic się z nimi nie dzieje. Mają niesłychanie idealne wytrzymałe tworzywo. Wobec tego gorąco wam je polecam i mam nadzieję, że będzie to cenna dla was ocena. Poza tym wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam nabyć główkę porządnej jakości, bowiem te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę pln i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

Śmieszek

Posty: 12

 
Myślałam o zmianie wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego tak od a do z. Szukałam taniego miejsca i udało mi się znaleźć tę właśnie hurtownię. Bardzo idealne artykuły fryzjerskie i wysoka jakość. Fryzjerkom odpowiadają.

pawel253

Posty: 7

 
Jeśli planujecie nabycie artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została poprzez nasz salon sprawdzona i jest ok. W wielu przypadkach mają jakieś promocje, na których można sporo zaoszczędzić. Bardzo porządne miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich niezmiernie zadowolona.

Dziadek

Posty: 11

 
Mają bardzo dobrej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, dlatego polecam. Widzę, że w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, dlatego nie ma potrzeby wydawać dużych pieniędzy.

Klakier

Posty: 23

 
Muszę pozwolić sobie choć na dwa nowe manekiny sklepowe do siebie do sklepu. Te co mam nie mają już tak atrakcyjnego wyglądu. Poza tym od razu były jakieś trafione. Tak to jest jak kupuje się tanią chińszczyznę. Przydałyby mi się takie, jak w tej hurtowni. Są przede wszystkim stabilnym, na dobrej podstawie ze szkła.

jirajamgo

Posty: 23

 
To znakomita hurtownia http://hurtowniaolaf.pl. Mają bogaty wybór jeżeli chodzi o nożyczki fryzjerskie, szczotki oraz wszelkiego rodzaju asortyment do salonu. Należałoby się tam na sam początek wyposażyć, a i potem w miarę potrzeb robić u nich zakupy. Zawsze mają jakieś promocje i wyborne nowości.

Rico

Posty: 19

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać stosownie. Sama zakupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, bo nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki porządnej jakości wcale nie jest mała.

englandrm

Posty: 24

 
Zakupiłem główkę fryzjerską z włosów mieszanych. Mam ją już kilka miesięcy i jestem niezwykle zaspokojony. Wybierasz w zależności od tego, co chcesz na niej trenować. Ja w zasadzie ćwiczę fryzury, zatem taką wybrałem, bowiem najlepiej się na takiej ćwiczy.

m3sh

Posty: 22