będę starszą siostrą, szukam !

będę starszą siostrą, szukam !

Poszukuję kogoś profesjonalnego, kto wykona mi nadruk na bodach. Może to być napis będę starszą siostrą, niemniej jednak dokładnie jeszcze nie wiem, który wybiorę.

transerwis

Posty: 1

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, ale szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, ale jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była naprawdę bardzo przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

Yuri20

Posty: 11

 
Sklep z bodami dziecięcymi można odszukać na https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i należałoby to zbadać. Do wyboru są różne body, zatem każdy coś dopasuje.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Ofert jak zawsze jest bardzo dużo. Można bez problemów wybrać body po rozmiarze naszego dziecka. Wystarczy wybrać z listy rozmiar. Można także zmierzyć, jaki rękawek jest dla naszego dziecka odpowiedni. Dobieramy również kolor i oczywiście napis, jaki ma się na bodach znaleźć. Ceny są za takie body naprawdę niskie.

Zdzichu

Posty: 12

 
Wybór kompletów na roczek jest niezwykle znaczny. To oznacza, że można będzie dopasować wszystko, czego szukamy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

Wariat

Posty: 5

 
Kupowałam chrześnicy taki prezent i była zadowolona. Odszukałam w internecie sklep z bodami dziecięcymi i jestem niezmiernie zadowolona z takiej oferty. Ceny mieli niezmiernie przystępne, a jakość niezmiernie wysoką, zatem warto było u nich zamawiać.

eXlot

Posty: 7

 
Mam kilka par takich bodów dziecięcych i każde ma inny napis. Mnie się to bardzo podoba, wobec tego wybierałam coś oryginalnego. Bawełna, jaka jest użyta do produkcji bodów jest bezpieczna dla zdrowia, a to jest bardzo znaczące. Ważniejsze niż niskie ceny.

trapkodobry

Posty: 22