kredyt hipoteczny lublin, opinie

kredyt hipoteczny lublin, opinie

Czy doradca kredytowy z Lublina mi pomoże w czytaniu umowy i tym podobnych? Nie chce mieć później kłopoty z podpisaniem czegoś niekorzystnego dla siebie, zatem szukamy pomocy od kogoś doświadczonego.

Joe

Posty: 1

 
Na szczęście mam swoje mieszkanie także ten problem mnie nie dotyczy. Wiem tylko ze kredyt to wiele wyrzeczeń, bo znajomi mają. Z drugiej strony jak ma się mieszkać z teściami albo rodzicami to już lepiej wybrać sobie kredyt hipoteczny i wyprowadzić się jak najszybciej.

Jamrozyy

Posty: 16

 
Mnie zaskoczyło to, iż doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, iż jeśli my weźmiemy kredyt to wówczas bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, dlatego pożądane byłoby pójść i zbadać jak taka pomoc wygląda i jak wiele na niej można zyskać.

Gabat

Posty: 5

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wtedy można się nim interesować.

edmundzio

Posty: 11

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, że są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, że w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeśli jest małe oprocentowanie to wysoka prowizja i inne związane z kredytem koszty.

Motospec

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Asd7

Posty: 16

 
Budowałem sam niesłychanie powoli dom, lecz to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeśli ktoś nie ma tak dużo czasu to można częściowo wykonać samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

zimek123456

Posty: 20