Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

W jaki sposób podchodziliście do tematu kompletowania sprzętu do domowej siłowni i czy nie mieliście problemów montażowych? Bezpośrednio od producenta, namiary na konkretne akcesoria wraz z krótką charakterystyką oczywiście mile widziane.

TomekK

Posty: 1

 
Street workout tylko, a zajawkę złapałem przez filmiki motywacyjne amerykańskich sportowców. Co tam się dzieje w treningu masą ciała to głowa mała. Wziąłem coś takiego do ogrodu https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Sprzet-Zewnetrzny_Street-Workout-251.html i też walczę. Znacznie lepiej sylwetka wygląda. Nie jest lekko, ale konstrukcja stabilna całe szczęście.

Saradoonin

Posty: 2

 
Domowa siłownia to najczęściej uproszczona organizacja w stosunku do normalnej, więc musisz trochę kombinować z uniwersalnym podejściem. Najprostsze rzeczy działają najbardziej, czyli ławeczka https://www.k-sport.com.pl/product-pol-29-Lawka-treningowa-do-cwiczen-prosta-pod-stojaki-sztange-gryf-KSH023.html?rec=102855104. Tutaj akurat prostą pokazuję, natomiast w tym katalogu znajdziesz też regulowane. Nie wiem, o co Ci chodzi dokładnie, więc tylko chcę zainspirować.

AZ-reala

Posty: 5

 
Jak nie bardzo wiesz, co Ci się sprawdzi na domowej siłowni to przejrzyj poradniki i to publikowane przez faktycznego producenta sprzętu sportowego https://www.k-sport.com.pl i tam ogarniesz krok po kroku. Mi bardzo pomogło, bo tak naprawdę nie musisz wszystkich ćwiczeń nawet robić, tylko bardziej strategiczne podejście wchodzi w grę. Katalog dość bogaty, sprzęt na gwarancji, bez problemu ze wsparciem technicznym.

Januszek

Posty: 17

 
Też miałem takie problemy, ale teraz dobry moment na zakup sprzętu, właściwie wszystkiego, co mają w tym sklepie, bo i tak stosunkowo tanio, branża dopiero wraca do funkcjonowania. Ja tam na siłownię się nie śpieszę. Już w domu się przyzwyczaiłem, normalnie, jak masz dobre akcesoria.

Rodd

Posty: 32

 
Sporo gum o różnym poziomie oporu https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Akcesorium-Fitness_Gumy-treningowe-240.html, na początku do ćwiczeń domowych spokojnie Ci to wystarczy. Później sobie rozszerzysz, czy o wyciąg, czy o drążek wolnostojący. Wiadomo, że teraz to większość ludzi dopiero formę odzyskuje. To nie są też jakieś lipne taśmy, tylko widać, że dużo wytrzymają.

Dziadek

Posty: 7

 
Mam drążek ogrodowy od tego producenta https://www.k-sport.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Możesz nie tylko trenować górę, ale też podczepić sobie worek bokserski, albo nawet hamak, jak potrzebujesz wypoczynku. Mocno uniwersalne, przemyślane podejście dla ludzi aktywnych fizycznie. Polecam gorąco, jak masz warunki.

czartoryski

Posty: 3

 
Maszyn do domu to nie chcę, ale ławeczka, czy jakieś wolne ciężary z gumowymi matami całkiem ok perspektywa. Ten temat mnie jednak trochę zainspirował do zakupów.

Kruk

Posty: 7

 
Możesz porozmawiać z https://www.k-sport.com.pl/, bo producent sprzętu sportowego, bardziej pod domowe potrzeby i zawsze gwarancja na lata przy każdym zakupie, więc to znacznie lepiej wygląda niż sprzęt używany. Wiem, że kusi, ale nigdy nie wiesz, kto trenował na używanym i co z nim robił. Już nie ufam, a to jest jednak zbyt ważne, nawet pod kątem potencjalnej kontuzji. Nowe masz to wiesz, że działa i tyle.

Pietiap

Posty: 19