srebrne łańcuszki, poszukuję sklepu!

srebrne łańcuszki, poszukuję sklepu!

Zaczęłam kompletować inne rodzaju biżuterię i szuka sklepu, który ma oryginalne wzory ze srebra z cyrkoniami lub bez. Polecacie jakiś oryginalny sklep, który jest dobrze zaopatrzony?

Umber5

Posty: 2

 
Dawniej w modzie było tylko złoto i złoto. Nic wiecej się nie kupowało, natomiast dziś sporo z nas wybiera srebro, które wygląda o sporo lepiej i jest na pewno tańsze.

Gucio

Posty: 7

 
Duży wybór przywieszki charms reflexions znajdziecie w sklepie internetowym https://valerio.pl/przywieszki-reflexions-c-2_76.html i naprawdę warto sobie tam zajrzeć. Mają wszystkiego bardzo dużo.

Marioleczka

Posty: 7

 
Z tego, co pamiętam w jednym ze sklepów internetowych mają ogromną ofertę. Akurat kupowałam tam beads pandora i jestem zadowolona. Inne rozmiary i różne materiały wykończeniowe. Sklep był dobrze zaopatrzony, bo wiedzą tam, że my kobiety mamy niezwykle różne żądania i nie jest łatwo im sprostać.

@marcelko

Posty: 11

 
Widziałam gdzieś sklep z przywieszkami charms, które były dostępne w bardzo niskich cenach. Znaczny wybór tego był. Można było zamówić coś ze srebrna chyba próby 925, natomiast można było także zamówić srebro pozłacane.

Aklimer56

Posty: 9

 
Mam srebrny łańcuszek i mój mąż też. To chyba jedna z popularniejszych ozdób, jakie można spotkać. Pasuje dla kobiet i dla mężczyzn, dlatego warto ją sobie zamówić w sklepie internetowym. Dodatkowo można zamówić również krzyżyk, ale to już będzie zależne od tego czy ktoś jest wierzący czy nie. Jeśli nie to są różne przywieszki.

dobryrd

Posty: 3